Ugrás a navigációhoz Ugrás a tartalomhoz
Villanyóraszekrények
  • ÚJ RENDSZERENGEDÉLYES SZEKRÉNYEK
    • Felületre szerehető direkt szekrények
    • Csoportos mérőhelyek
    • Szabadon álló direkt mérőhelyek
    • Modulok
    • Áramváltós mérőhelyek (földbe ásható)
    • Áramváltós mérőhelyek (felületre szerelhető)
    • Meglévő társasházakhoz
  • CSE
    • Elosztó szekrények
    • Felvonulási szekrények
  • CSP
    • CSP tokozatok
    • CSPA doboz alaplappal
    • CSP horganyzott alaplapok
    • Távközlési szekrények
  • OCSD
  • PVT szekrények
    • Áramköri és kábelfogadó szekrények
    • Áramváltós mérőhelyek (földbe ásható)
    • Csoportos mérőhelyek
    • DÉMÁSZ engedélyes mérőhelyek
    • Egyfázisú szekrények
    • Előfizetős mérőhelyek
    • Háromfázisú szekrények
    • Két mérőhelyes, kombinált / vezérelt mérőhelyek
    • Sín szekrények
    • Szakaszoló biztosító szekrények
    • Terheléskapcsolók
    • Üres szekrények
    • Villámvédelmi egységek
  • PVT alkatrészek
  • PVT-K-L
    • Földkábel-elosztó
    • Üres szekrény
    • Üres szekrény, lábazattal
  • PVT EON
    • Áramváltós mérőhelyek
    • Egy- és háromfázisú mérőhelyek
    • Egyfázisú mérőhelyek
    • Háromfázisú mérőhelyek
    • Fogyasztásmérő szekrények
    • EON direkt mérőhelyek
    • EON kültéri áramváltós mérőhelyek (nem rendszerengedélyes)
    • Kombinált szekrények
  • Kapcsolat
  • Szállítás
  • Akciók
    • PVT-K-L Á-V-H Fm
  • Most 25% kedvezmény minden ÚJ RENDSZERENGEDÉLYES termékre!
4 184.267 Ft
    • × PVT3030ÁK1x12 áramköri szekrény 1 × 24.270 Ft
    • × PVT1530ÁK12NÁF áramköri szekrény (bézs) 1 × 20.812 Ft
    • × PVT3060EM elektronikus fogyasztásmérő 1 × 58.080 Ft
    • × PVT 3060 FO50-CS 1 × 81.105 Ft

    Részösszeg: 184.267 Ft

    KosárPénztár

  • ÚJ RENDSZERENGEDÉLYES SZEKRÉNYEK
    • Felületre szerehető direkt szekrények
    • Csoportos mérőhelyek
    • Szabadon álló direkt mérőhelyek
    • Modulok
    • Áramváltós mérőhelyek (földbe ásható)
    • Áramváltós mérőhelyek (felületre szerelhető)
    • Meglévő társasházakhoz
  • CSE
    • Elosztó szekrények
    • Felvonulási szekrények
  • CSP
    • CSP tokozatok
    • CSPA doboz alaplappal
    • CSP horganyzott alaplapok
    • Távközlési szekrények
  • OCSD
  • PVT szekrények
    • Áramköri és kábelfogadó szekrények
    • Áramváltós mérőhelyek (földbe ásható)
    • Csoportos mérőhelyek
    • DÉMÁSZ engedélyes mérőhelyek
    • Egyfázisú szekrények
    • Előfizetős mérőhelyek
    • Háromfázisú szekrények
    • Két mérőhelyes, kombinált / vezérelt mérőhelyek
    • Sín szekrények
    • Szakaszoló biztosító szekrények
    • Terheléskapcsolók
    • Üres szekrények
    • Villámvédelmi egységek
  • PVT alkatrészek
  • PVT-K-L
    • Földkábel-elosztó
    • Üres szekrény
    • Üres szekrény, lábazattal
  • PVT EON
    • Áramváltós mérőhelyek
    • Egy- és háromfázisú mérőhelyek
    • Egyfázisú mérőhelyek
    • Háromfázisú mérőhelyek
    • Fogyasztásmérő szekrények
    • EON direkt mérőhelyek
    • EON kültéri áramváltós mérőhelyek (nem rendszerengedélyes)
    • Kombinált szekrények
  • Kapcsolat
  • Szállítás
  • Akciók
    • PVT-K-L Á-V-H Fm
  • Most 25% kedvezmény minden ÚJ RENDSZERENGEDÉLYES termékre!
  • ÚJ RENDSZERENGEDÉLYES SZEKRÉNYEK
    • Felületre szerehető direkt szekrények
    • Csoportos mérőhelyek
    • Szabadon álló direkt mérőhelyek
    • Modulok
    • Áramváltós mérőhelyek (földbe ásható)
    • Áramváltós mérőhelyek (felületre szerelhető)
    • Meglévő társasházakhoz
  • CSE
    • Elosztó szekrények
    • Felvonulási szekrények
  • CSP
    • CSP tokozatok
    • CSPA doboz alaplappal
    • CSP horganyzott alaplapok
    • Távközlési szekrények
  • OCSD
  • PVT szekrények
    • Áramköri és kábelfogadó szekrények
    • Áramváltós mérőhelyek (földbe ásható)
    • Csoportos mérőhelyek
    • DÉMÁSZ engedélyes mérőhelyek
    • Egyfázisú szekrények
    • Előfizetős mérőhelyek
    • Háromfázisú szekrények
    • Két mérőhelyes, kombinált / vezérelt mérőhelyek
    • Sín szekrények
    • Szakaszoló biztosító szekrények
    • Terheléskapcsolók
    • Üres szekrények
    • Villámvédelmi egységek
  • PVT alkatrészek
  • PVT-K-L
    • Földkábel-elosztó
    • Üres szekrény
    • Üres szekrény, lábazattal
  • PVT EON
    • Áramváltós mérőhelyek
    • Egy- és háromfázisú mérőhelyek
    • Egyfázisú mérőhelyek
    • Háromfázisú mérőhelyek
    • Fogyasztásmérő szekrények
    • EON direkt mérőhelyek
    • EON kültéri áramváltós mérőhelyek (nem rendszerengedélyes)
    • Kombinált szekrények
  • Kapcsolat
  • Szállítás
  • Akciók
    • PVT-K-L Á-V-H Fm
  • Most 25% kedvezmény minden ÚJ RENDSZERENGEDÉLYES termékre!
Villanyóraszekrények
  • Keresés
  • 4
KezdőlapÚJ RENDSZERENGEDÉLYES SZEKRÉNYEKCsoportos mérőhelyekPVTCS egyedi 3xÁV jobb oldalt
Kosár “PVT 3060 FO50-CS” a kosárba helyezve.
Csoportos mérőhelyek, ÚJ RENDSZERENGEDÉLYES SZEKRÉNYEK

PVTCS egyedi 3xÁV jobb oldalt

Kapcsolódó termékek

  • Felületre szerehető direkt szekrények, ÚJ RENDSZERENGEDÉLYES SZEKRÉNYEK, Felületre szerelhető direkt szekrények

    PVT 7590Á-V-H Fm-K ÁK

    Felületre szerehető direkt szekrények, ÚJ RENDSZERENGEDÉLYES SZEKRÉNYEK, Felületre szerelhető direkt szekrények

    PVT 7590Á-V-H Fm-K ÁK

    PVT 7590 Á-V-H Fm-K ÁK
    CSP21.E025(PVT 7590 Á-V-H Fm-K)-K-M63.80A-V32A-H63.80A
    Egy felhasználási helyes M63.80A, V32A és H63.80A mérés, földkábeles, felületre szerelt
    kivitelben, 3 db 1530 ÁK 1×12 fogyasztói elosztóval. Csak a korábbi E.on (ÉDÁSZ,
    DÉDÁSZ és TITÁSZ) szolgáltatási területeken alkalmazható.

    SKU: n/a
    281.693 Ft 375.591 Ft + ÁFA
    Kosárba teszem
  • ÚJ RENDSZERENGEDÉLYES SZEKRÉNYEK, Modulok

    PVT 6075 CSF95

    ÚJ RENDSZERENGEDÉLYES SZEKRÉNYEK, Modulok

    PVT 6075 CSF95

    Tartalma

    NH1 szakaszoló. 160A tűzeseti főkapcsoló túlfeszültség levezetőnek hely

    15,5Kg

    SKU: n/a
    311.055 Ft 414.740 Ft + ÁFA
    Kosárba teszem
  • ÚJ RENDSZERENGEDÉLYES SZEKRÉNYEK, Csoportos mérőhelyek

    PVTCS 2-4

    ÚJ RENDSZERENGEDÉLYES SZEKRÉNYEK, Csoportos mérőhelyek

    PVTCS 2-4

    Két-négy felhasználási helyes M63A csoportos mérés rendszer, felületre szerelt kivitelben, (túlfeszültség levezető nélkül, de a helye megvan. Tűzeseti leválasztóval.

    32Kg

    90 x 115 cm

    SKU: n/a
    423.572 Ft 651.649 Ft + ÁFA
    Kosárba teszem
  • ÚJ RENDSZERENGEDÉLYES SZEKRÉNYEK, Modulok

    PVT 3045 Fm-CS

    ÚJ RENDSZERENGEDÉLYES SZEKRÉNYEK, Modulok

    PVT 3045 Fm-CS

    Egy felhasználási helyes M63A csoportos mérés modul, felületre szerelt kivitelben.

    4,35 kg

    SKU: CSP21.t108
    31.219 Ft 41.625 Ft + ÁFA
    Kosárba teszem
  • Felületre szerehető direkt szekrények, ÚJ RENDSZERENGEDÉLYES SZEKRÉNYEK, Felületre szerelhető direkt szekrények

    PVT 3075 Fm-K FO 2×6 ÁK-3Fi

    Felületre szerehető direkt szekrények, ÚJ RENDSZERENGEDÉLYES SZEKRÉNYEK, Felületre szerelhető direkt szekrények

    PVT 3075 Fm-K FO 2×6 ÁK-3Fi

    Egy felhasználói helyes M63.80A mérés földkábeles, felületre szerelt kivitelben, PVT 1530 FSK és PVT 1530 2×6 fogyasztói elosztókkal, 1 db 3P 16A/230V és 1 db 5P 16A/400V dugaljjal, áramvédős kismegszakítóval, túlfeszültség levezetővel, kompletten vezetékezve

    SKU: n/a
    267.323 Ft 356.431 Ft + ÁFA
    Kosárba teszem
Villanyóraszekrények
Kérdései vannak? Keresse Farkas Jánost az alábbi telefonszámon: 0670/779-5466

Gyors linkek

  • CSE
  • CSP
  • EON
  • Felületre szerehető direkt szekrények
  • Felületre szerelhető áramváltós szekrények
  • Földbe ásható áramváltós mérőhelyek
  • PVT
  • PVT-K-L
  • ÚJ RENDSZERENGEDÉLYES SZEKRÉNYEK

Ügyfélszolgálat

  • 2022 Új rendszerengedélyes szekrények!
  • Ajánlatkérés csoportos mérőhelyre
  • Akciók
  • Fiókom
  • Kosár
  • Pénztár
  • Postaköltségek
  • Üzlet
  • Regisztráció
  • Kapcsolat
  • Általános Szerződési Feltételek
  • Adatkezelési tájékoztató
© Villanyóraszekrények Kft. - Minden jog fenntartva.
Villanyóraszekrények
Kérdései vannak? Keresse Farkas Jánost az alábbi telefonszámon: 0670/779-5466